//

Biz, İzmir Ekonomi Üniversitesi’nde bugüne kadar aldığımız derslerimizden, hazırladığımız projelerimizden ve edindiğimiz deneyimlerimizden öğrendiklerimizi pratiğe dökmek ve bu birikimi başta arkadaşlarımız olmak üzere bu sektöre ilgi duyanlarla paylaşmak için toplanmış, bir grup Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümü öğrencisiyiz.

Amacımız; Bizi sektöre, gerçek hayata ve geleceğe hazırlayacak projeler gerçekleştirmek. İyi planlanmış, kusursuz uygulanmış, bizi her zaman bir adım ileriye götürecek yani; herkese ŞAPKA çıkartacak projelere imza atmak.

Biz Ne Yaparız?

Temel olarak vizyonumuza uygun halkla ilişkiler veya reklam projeleri tasarlar, planlar ve bu projeleri uygulamaya koyarız. Geliştirdiğimiz halkla ilişkiler ve reklam kampanyalarını planlar ve uygularken bu kampanyalar kapsamında yeni markalar yaratır, sektörümüzü ilglendiren konularda çeşitli seminerler, söyleşiler yapar, herşeyden önemlisi sektörle bölümümüz arasında bir köprü kuracak etkinlikler meydana getirmeye çalışırız.

2014-2015 Şapka Takımı:

Ayşe Ulusoy, Çağrı Ünsalan, Duygun Alıcı, Ece Demir, Erdem Soytürk, Gizem Şentürk, Gizem Yıldırım, Kaan Koç, Korhan Biçer, Selin Akça, Sercan Kemal Arsever, Tansu Demirok, Tuğkan Sür

2013-2014 Şapka Takımı:

Aytunç Erçifci, Başak Güler, Burak Akgöl, Burak Eray Aykaç, Duygun Alıcı, Emre Özdil, Gizem Yıldırım, Korhan Biçer, Ömer Özmen,  Sadık Sarıkaya, Salih Kural, Türküler Yaka, Utku Can Kılıç, Zeynep Aksun

2012-2013 Şapka Takımı:

Aytunç Erçifci, Beste Kasapoğlu, Birsel Kanığ, Eray Aykaç, Cansu Kültür, Deniz Akdeniz, Emre Özdil, Gülen Gülseven, Hesna Kesin, Öykü Eren, Özlem Özgür, Pelin Özbek, Pınar Fındıklı, Şeyma Yaylagül, Utku Can Kılıç

2011-2012 Şapka Takımı:

Baran Eryılmaz, Elif Başkök, Emine Günal, Gizem Zenginobuz, Gökhan Akı, İrem Limnili, Leyla Erol, Melda Akpak, Ömer Faruk Finas, Saniye Nazlı.

2010-2011 Şapka Takımı:

Dilara Başçı, Gizem Gürocak, Yavuz Özgür, Özge Çakıroğlu, Aylin Banu Şatana, Yiğit Alper, İrem Sunalbursalıoğlu, Batuhan Canözler, İstem Oğuzbayır, Türkşad Midilli, Hasan Şeker, Begüm Uysalefe.